PITBIKE YCF START F88SE

6-8 LET

Odhalte nový rozměr pitbike zážitků s PITBIKE YCF START F88SE.

Pokud hledáte pitbike, který kombinuje moderní technologii s vysokou výkonností a komfortem, nechte se okouzlit modelem YCF START F88SE. Srdce tohoto skvostu, vzduchem chlazený čtyřdobý jednoválec o objemu 85,8 ccm, nabízí výkon 4,5 kW a zajišťuje, že jste vždy připraveni na jízdu plnou adrenalinu. A díky kombinovanému elektrickému a nožnímu startu se startováním motoru nemusíte nikdy trápit.

YCF START F88SE přináší perfektní rovnováhu mezi výkonem a komfortem. Jeho poloautomatická převodovka zaručuje plynulé a jednoduché řazení bez spojky, zatímco robustní ocelový rám a vysoká světlá výška zaručují nekompromisní výkon na všech typech terénu. S kompaktními rozměry a hmotností 65 kg je tento pitbike ideální pro ty, kdo hledají výkonný, ale zároveň snadno ovladatelný stroj.

Nejenže tento model vypadá skvěle, ale také je vybaven špičkovými komponenty - od odpružení až po brzdový systém, což z něj činí nejen výkonný, ale i bezpečný pitbike. Prozkoumejte své jízdní dovednosti a objevte nové horizonty s PITBIKE YCF START F88SE. Je čas začít novou kapitolu vašeho jízdního dobrodružství.

42.990,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám