PITBIKE YCF START F125SE

8-10 LET

Objevte novou dimenzi ježdění s PITBIKE YCF START F125SE.

Proměňte své jezdecké sny v realitu s PITBIKE YCF START F125SE. Srdcem tohoto úžasného pitbike je vzduchem chlazený čtyřdobý jednoválec o zdvihovém objemu 123,7 ccm, poskytující neuvěřitelný výkon 6 kW. Unikátní kombinace elektrického startéru a nožní startovací páky se zesíleným kloubem zaručuje rychlé a snadné spuštění v jakékoliv situaci.

Co tento model opravdu odlišuje od ostatních, je jeho poloautomatická převodovka, která umožňuje řazení bez použití spojkové páčky, což zajišťuje plynulou a jednoduchou jízdu. Jeho odolný ocelový rám, výkonné brzdy a nastavitelné odpružení zajišťují maximální komfort a bezpečnost na cestě. Přidáte-li k tomu robustní pneumatiky Knobby a hliníková kola, máte před sebou skutečný jezdecký poklad.

Mějte vše pod kontrolou s elegantním a funkčním designem. S PITBIKE YCF START F125SE se stanete králem každého terénu!

43.900,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám