PITBIKE YCF YCF PILOT F150E

10-14 LET

PITBIKE YCF PILOT F150E - Vaše nová definice adrenalinu a jízdního potěšení.

Ode dneška může být každý váš den závodním dnem s novým modelem PITBIKE YCF PILOT F150E. S motorovým výkonem 9kW, díky svému vzduchem chlazenému čtyřdobému jednoválci, nabízí tento stroj dokonalou rovnováhu mezi výkonem a kontrolou. Výjimečný je i způsob, jakým je tento pitbike navržen, s manuální převodovkou pro precizní řazení a dvojitým startovacím systémem – elektrickým startérem pro rychlé a snadné spuštění nebo nožní startovací pákou pro tradiční pocit.

Výrobce pamatoval i na detaily. Ocelové ráfky, zesílené nerezové dráty a hliníkový střed kol nabízí kombinaci odolnosti a lehkosti. Oceníte i centrální tlumič s plnou nastavitelností a robustní brzdový systém pro optimální zastavení. A pokud jde o údržbu, baterie je snadno nabíjitelná konektorem bez nutnosti jejího vyjmutí.

Výběrem PITBIKE YCF PILOT F150E získáváte stroj, který vás nikdy nenechá na holičkách, ať už jste na závodní dráze nebo jen prožíváte adrenalinové chvíle na svém oblíbeném místě. Buďte připraveni na novou éru jízdních zážitků!

52.900,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám