PITBIKE YCF FACTORY SP3 190

14-99 LET

Odhalte svou vášeň pro motokros s PITBIKE YCF FACTORY SP3 190.

Máte chuť zkoušet nové výzvy a hledáte perfektní stroj, který vás nikdy nenechá na holičkách? Představujeme PITBIKE YCF FACTORY SP3 190, revoluční model v řadě pitbike, vybavený japonským motorem DAYTONA ANIMA. Tento vzduchem chlazený čtyřdobý jednoválec o zdvihovém objemu 187,2 ccm nabízí úchvatných 18,64 kW (25HP) výkonu. Zjistíte, že když otočíte plyn, dostane se vám rychlé a silné odezvy, díky které si jízdu naplno užijete.

Z každého detailu tohoto stroje dýchá kvalita a inovace. Hliníková kyvná vidlice, deltaboxový rám a titanový výfuk s černou závodní koncovkou FACTORY zdůrazňují odhodlání značky YCF přinést nejlepší. Přidáme-li k tomu plně stavitelné odpružení ENGI, hliníkové ráfky a pneumatiky Knobby ARRO, dostaneme motocykl připravený pro jakýkoliv terén či trať.

Chcete pro sebe to nejlepší? Nechte se unést adrenalinem s PITBIKE YCF FACTORY SP3 190. Ať už jste začátečník nebo zkušený jezdec, tento motocykl je vaším spolehlivým partnerem v dobrodružství motokrosu!

87.900,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám