PITBIKE YCF FACTORY SP2 150

10-14 LET

Otevřete novou kapitolu své motokrosové kariéry s PITBIKE YCF FACTORY SP2 150.

Zážitek z jízdy na motokrosové dráze je nezapomenutelný, obzvláště když máte správný stroj. Představujeme novinku v řadě pitbike – PITBIKE YCF FACTORY SP2 150. Vybaven vzduchem chlazeným čtyřdobým jednoválcem s maximálním výkonem 13 kW, tato mašina představuje kombinaci výkonu a precizního ovládání. Karburátor Nibbi PE24SP s Airboxem zajišťuje hladký a přesný tok paliva, což vede k bezchybné reakci na každý stisk plynu.

Z hlediska designu a funkčnosti je tento model nekompromisní. Jeho deltaboxový rám z vysoce pevnostní ocele, černá povrchová úprava, hliníkové ráfky a závodní koncovka FACTORY vytvářejí dokonalý vzhled. Navíc, plně nastavitelné odpružení a vysoký standard brzdového systému vám poskytnou plnou kontrolu na každé trati.

Pokud hledáte dokonalý poměr mezi výkonem, designem a cenou, PITBIKE YCF FACTORY SP2 150 je tou správnou volbou. Buďte připraveni na vzrušující závodní dobrodružství s tímto skvělým společníkem.

64.900,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám