PITBIKE YCF BIGY FACTORY 190 DAYTONA MX

14-99 LET

Nechte se unést adrenalinovým zážitkem a udělejte si radost tímto off-road pokladem.

PITBIKE YCF BIGY FACTORY 190 DAYTONA MX je skvostem mezi off-road stroji. Pohání ho nekompromisní japonský motor DAYTONA ANIMA, vzduchem chlazený, čtyřdobý čtyřventilový jednoválec o zdvihovém objemu 187,2 ccm, který díky karburátoru Nibbi PE28SP s Airboxem dosahuje maximálního výkonu 18,64 kW, čili 25HP. V kombinaci s manuální převodovkou, řazení řadící pákou se spojkovou páčkou 4 (N-1-2-3-4) a sekundárním řetězovým převodem, máte v rukou stroj, který Vás nezklame na žádném terénu.

A to ještě není vše. Tento skvost je osazen kvalitním odpružením – přední ENGI USD vidlicí, která je plně stavitelná s nitridovanou zlatou povrchovou úpravou, a zadním centrálním tlumičem ENGI s nastavitelným předpětím pružiny. Přidáme-li k tomu hliníková řidítka original FACTORY s logem YCF, titanový výfuk a vysoce pevnostní ocelový rám, dostanete pitbike, který je kombinací výkonu, stylu a odolnosti.

89.990,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám