PITBIKE YCF BIGY FACTORY 150E MX

14-99 LET

Představujeme PITBIKE YCF BIGY FACTORY 150E MX: Adrenalin na dvou kolech.

Jste připraveni na nekompromisní jízdní zážitek? Nový PITBIKE YCF BIGY FACTORY 150E MX je poháněn motorem YX 150ccm V3 typu KLX, jehož jedinečná konstrukce nabízí ohromující výkon zejména v nízkých otáčkách, ale ani ve vysokých nezůstane pozadu. Motor je navržen tak, aby nabízel nejen vynikající výkon, ale také skvělý tuningový potenciál. Ať už hledáte základní verzi nebo si přejete přidat různé závodní komponenty, tento model vám poskytne možnosti na míru.

Co se týče technických specifikací, tento pitbike se může pochlubit manuální převodovkou, robustním hliníkovým rámem a pneumatikami Knobby ARRO, které zajistí perfektní grip na každém terénu. Díky centrálnímu tlumiči a USD vidlici bude vaše jízda hladká a komfortní bez ohledu na náročnost trati. A pro snadné nastartování je k dispozici elektrický startér i nožní páka. Odvažte se a zažijte adrenalin s PITBIKE YCF BIGY FACTORY 150E MX!

73.900,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám