PITBIKE YCF BIGY 125MX

14-99 LET

Představujeme PITBIKE YCF BIGY 125MX: Perfektní kombinace výkonu a agility!

Hledáte motocykl, který vám dodá skvělý zážitek z jízdy a zároveň nabízí výborné technické parametry? Pak byste neměli přehlédnout PITBIKE YCF BIGY 125MX. Srdcem tohoto stroje je vzduchem chlazený čtyřdobý jednoválec o zdvihovém objemu 125ccm, který díky výkonu 6,5 kW a kompresnímu poměru 11,5:1 zaručuje silný výkon v každé situaci. Ať už se vydáte po trati nebo zkoušíte nové triky, můžete spoléhat na jeho výjimečné jízdní vlastnosti.

Manuální převodovka s čtyřmi rychlostmi umožňuje plynulé řazení, zatímco robustní ocelový ráfek a nerezové zesílené dráty přidávají k odolnosti a spolehlivosti. A s pneumatikami Knobby na obou kolech budete mít dokonalý grip bez ohledu na terén. Odpružení USD vidlice a centrální tlumič zaručuje hladkou a komfortní jízdu v náročných podmínkách. Zažijte adrenalin s PITBIKE YCF BIGY 125MX a odhalte nový rozměr motokrosu!

56.990,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám