PITBIKE YCF 50A

3-6 LET

Buďte hvězdou každého terénu s PITBIKE YCF 50A.

YCF 50A je pitbike, který vás zaujme na první pohled. S kompaktním rozměrem a vzduchem chlazeným čtyřdobým jednoválcem o objemu 49,9 ccm nabízí PITBIKE YCF 50A skvělou kombinaci výkonu a agility. Elektrický startér umožňuje nastartovat i těm nejmenším. Automatická převodovka umožňuje i méně zkušeným jezdcům plně se soustředit na jízdu a užívat si adrenalinové chvíle na cestě nebo v terénu.

Navržen s ohledem na bezpečnost a komfort, je tento pitbike vybaven robustním ocelovým rámem, odpružením přizpůsobeným různým terénům a brzdami s vysokou účinností. Pneumatiky Knobby 2.5-10" spolehlivě zvládnou jakýkoli terén a garantují skvělou trakci. A s výškou sedla 550 mm je ideální pro nejmladší jezdce.

S touto skvostnou mašinkou zažijete nekonečné hodiny zábavy a jízdního potěšení. Přidejte se k rodině YCF a objevte kouzlo terénní jízdy s PITBIKE YCF 50A.

33.900,- Kč
Doporučte tento stroj na FB

Obvyklá dostupnost je 3-7 dní.
Napište nám a domluvíme se na prohlídce, koupi, nebo vám poskytneme další informace.

Nezávazně poptat

  • * vyžadované pole

Proč nakoupit právě u nás?

Prodáváme jen motorky na kterých denně jezdíme my, naše děcka a naši svěřenci. Dokážeme vám tak nejlépe poradit s výběrem, údržbou i s vhodným vylepšením.

Nabízíme pitbike pro nejmenší děti, dorostence i pro dospělé. Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis. Mnoho náhradních dílů máme skladem a vše ostatní bleskově dovezeme.

Zdarma 2,5 hodinový program MX GO, který vám dá potřebné základy pro bezproblémový start v terénu. A 10 vstupů na profesionální závodní trať ve formě volných jízd.


Kudy k nám