Pitbike Akademie: Vaše cesta k mistrovství v motokrosu

článek o pitbike

Představte si adrenalin průjezdu přes zatáčku, výzvu náročného skoku a euforii při překonávání vlastních limitů na závodní trati. Motokros je sport, který nabízí všechno toto a mnohem více. Pokud vás láká svět dvoukolek a chcete se ponořit do jeho hlubin, Pitbike Akademie je přesně to místo, kde začít.

MX start

Pro všechny nováčky, kteří touží po systematickém vstupu do světa motokrosu. Začínáte od nuly? V průběhu tří měsíců vás provedeme vším potřebným a připravíme vás na získání závodní licence. Na konci tohoto kurzu budete nejen znát základy ježdění, ale také budete mít pevný základ pro další rozvoj.

MX mini

Pro nejmladší generaci jezdců mezi 5 a 7 lety, tento program představuje bezpečný a zábavný úvod do motokrosového ježdění. Nebudeme vás zatěžovat těžkým tréninkem. Místo toho se soustředíme na zábavu, správný posez a osvojení základních dovedností.

MX solo

Individuální trénink je klíčem k rychlému pokroku. Ať už jste mladý talent nebo zkušený veterán, tento program je navržen tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám. Vyberte si z nabídky sedmi specializovaných lekcí a vytvořte si svůj vlastní tréninkový plán.

MX go

Pokud jste noví v terénu nebo jste dříve jezdili na silniční motorce, tento program vám poskytne všechny potřebné informace a dovednosti, abyste mohli bezpečně vstoupit do světa motokrosu.

MX hobby match

Pro zkušené jezdce, kteří hledají nový způsob, jak prohloubit své dovednosti. To není jen další tréninkový den. Je to odpoledne plné závodního vzrušení, praktických rad od profesionálů a šance střetnout se s ostatními nadšenci.

MX fighter

Pro opravdové bojovníky v srdci. Tento pokročilý tréninkový program je navržen tak, aby vás vybavil dovednostmi a strategiemi potřebnými k dominanci na trati.

Motokros je o více než jen o jízdě na motorce. Je to o vášni, odhodlání a touze neustále se zlepšovat. V Pitbike Akademii vám nabízíme nejen vybavení a trénink, ale také komunitu lidí, kteří sdílí vaši lásku k tomuto vzrušujícímu sportu. Bez ohledu na vaše zkušenosti nebo věk, máme program, který vás posune na další úroveň. Přidejte se k nám a zažijte motokros v jeho nejlepší formě!

Zjistěte detaily o jednotlivých kategoriích zde na webu pitarena.cz/akademie 

Sdílejte tento článek s přáteli

Vše pro váš motocykl pod jednou střechou

Moto servis
závodních i civilních strojů
Pohodlně se objednejte